Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Yangın Kepenkleri

Yangın Kepenkleri

Yangına Dayanıklı Kepenk sistemleri çok kritik görevler için kullanılmaktadır. Alevin yürümesini engelleyerek, hayati tedbirler sağlamaktadır. Ama bu kadar önemli bir görevi olan yangın kepenkleri hatasız olarak üretilmeli ve montajı yapılmalıdır.

Yangın Kepenkleri

Yangın bir yapı için olabilecek en kötü senaryolardan birisidir. Yangın esnasında hayat kurtarıcı olan otomatik yangın kepenkleri çok işlevli ve fonksiyonel kepenklerdendir.

Yapıları yangından korumak için farklı önlemler alınabilir. Bu önlemler arasında otomatik yangın kepenkleri diğer adı ile yangına dayanıklı kepenkleri bulunmaktadır. Bir yapıda ortaya çıkan yangın neticesinde can ve mal kaybı oluşabilir. Bunu en aza indirmek içinde bina sahipleri tarafından önlemler alınması gerekir. Yangın ihtimalinin bulunduğu her alanda kullanılabilecek olan yangına dayanıklı kepenkler zararı minimuma indirmektedir.

Konut ya da bir iş yeri için yangın olasılığı yüksek olma durumlarında bu kepenklere ihtiyaç duyulabilir. Yangın kepenkleri çalışma prensibi, yangın olan alanda hasarı en aza indirmek ve yangının yayılmasını engellemektir. Yangın kepenkleri ısıya karşı dayanıklıdır. Ve yangının başka alanlara yayılmasını engellemektedir.

Yangın Kepenkleri
Yangın Kepenkleri

Profesyonel Hizmet

Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

Yangın Kepenkleri

Servis 7/24

Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

Yangın Kepenkleri

En İyi Fiyatlar

Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

Otomatik Yangın Kepenkleri (Yangına Dayanıklı Kepenkler) Firmaları

Piyasada yangın kepengi olarak geçen pek çok kepenk sistemi vardır. Yangın kepenkleri hayati önem taşıdığından alınan firmanın güvenilir olması önemlidir. Alen Door firması otomatik yangın kepenkleri konusunda uzman ve kaliteli bir firmadır. Ankara bölgesinde faaliyet veren bu firma İç Anadolu’ya da hizmet vermektedir.

Otomatik Yangın Kepenkleri Fiyatları

Otomatik yangın kepenkleri fiyatları, kepenk yapımında kullanılan malzemenin türüne göre ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kaliteli ve uygun fiyatlı yangın kepenkleri bulunduran Alen Door firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Otomatik Yangın Kepenkleri Ne İşe Yarar ve Nerelerde Kullanılır?


Yangın ihtimalinin yüksek olduğu her alanda yangın kepenkleri kullanımı kaçınılmazdır. Dikkatsizlik ya da diğer unsurlar nedeni ile ortaya çıkan yangınlar büyük hasarlara yol açabilmektedir. Bu hasarı en aza indirme için tasarlanan yangın kepenkleri son derece kurtarıcı sistemlerdendir.

Yangın kepenkleri yangının oluştuğu ortamı izole ederek yangında hasarı en aza indirir. Ayrıca yangının yayılmasını engelleyerek can ve mal kaybını hafifletir. Bu kepenk sistemleri depo, hastane, banka, iş hanı, garaj ve birçok yerde kullanıma uygundur. Özellikle mal kaybı oluşabilecek depo alanlarında yangına dayanıklı kepenkler görmek mümkündür.

Otomatik Kapı Sistemleri

Nasıl Çalışıyoruz?

Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

01

Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

02

Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

03

Uygulama ve Sonrası

Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!

etiket

seksiyonel kapı

ankara avukat

https://ayboga.av.tr

ankara evden eve nakliye

non woven bags manufacturer

ankara kira avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı

yükseköğretim hukuku

best tattoo artist in miami