Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Döner Kapı

Döner Kapı

Birçok alışveriş merkezi ve iş merkezlerinin giriş ve çıkışlarında bulunan otomatik kapı sistemleridir. Otomatik döner kapılar özellikle insan trafiğinin çok olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

döner kapı

Döner kapılar son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile otomatik hale gelmiş ve rağbet gören bir ürün olmuştur. Kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen ve binanın giriş ve çıkışını kontrol eden kapı sistemleridir. Sürekli olarak dönen ya da bir canlıyı belirli bir mesafede algılayıp dönmeye başlayan iki farklı çeşidi bulunmaktadır.

Daha çok alışveriş merkezi, hastane, iş merkezleri, plaza gibi alanlarda kullanılır.

döner kapı
döner kapı

Profesyonel Hizmet

Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

döner kapı

Servis 7/24

Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

döner kapı

En İyi Fiyatlar

Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

Otomatik Döner Kapı Nasıl Çalışır?

Otomatik döner kapı çalışma prensibi diğer kapılar gibi sensör ile olmaktadır. Belirli bir uzaklığa gelen kişiyi algılayarak kapı kendi ekseninde 360 derece dönmeye başlar. Böylece bulunan alanda giriş ve çıkış sorunsuz sağlanmış olur.

Otomatik Döner Kapı Firmaları

Otomatik döner kapılar monte edilmesi dikkat gerektiren sistemlerdir. Alen Door firması otomatik döner kapı montesi ve servisi için en uygun firmaların başında gelmektedir. Ankara da bulunan merkezi ile tüm İç Anadolu bölgesinde sektörün önde gelen ismi Alen Door ile kaliteli ve güvenilir döner kapı sahibi olabilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları

Döner kapılar ağır ve monte edilmesi güç bir sistemden oluşmuştur. Kapının kalitesini kullanıldığı malzeme belirler. Bu nedenle iyi bir malzemeden yapılan döner kapı fiyatları ise piyasada değişiklik gösterir. Alen Door firması ile ücretsiz keşif ve en uygun fiyata döner kapı sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Avantajları

Otomatik döner kapılar belli bir sisteme bağlı sensör ile çalışan kapılardır. Bu nedenle elektrik gücü gerektiren ve fiziksel gücü en aza indiren kapı sistemlerindendir. Döner kapılar içerisi ile dışarının havasını karıştırmaz. Bu sayede büyük bir ısı tasarrufu sağlar.

Estetik duruşu ile kullanıldığı alana ayrı bir hava katar. Yoğun insan trafiğinin olduğu alanlara uygundur. Bakım gerektirmeyen yapı ve motora sahiptir. Güvenlik açısından son derece önemli kapılardır. Otomatik döner kapı avantajları kişilere kolaylık, enerji ve iş tasarrufu yaptırmaktadır.

Otomatik Kapı Sistemleri

Nasıl Çalışıyoruz?

Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

01

Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

02

Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

03

Uygulama ve Sonrası

Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!

etiket

seksiyonel kapı

ankara avukat

https://ayboga.av.tr

ankara evden eve nakliye

non woven bags manufacturer

ankara kira avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı

yükseköğretim hukuku

best tattoo artist in miami