Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk Nedir Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Otomatik kepenk güvenlik kaygısı bulunan iş yerlerinde ve benzeri alanlarda kullanılan sistemlerdir. Bu kepenk sistemleri eski tip kepenklere göre daha güvenilir ve estetik durmaktadır.

otomatik kepenk

Güvenlik kaygısı ile otomatik kepenkler çok sık tercih edilmektedir. Sağlam ve dayanıklı olması nedeni ile özellikle iş yeri gibi alanlarda koruyucu bariyer olarak kullanılmaktadır. Fiziksel herhangi bir güç gerektirmeyen bu kepenk sistemleri manuel olarak da kullanılabilir.

Otomatik Kepenk estetik duruşu nedeni ile de çok tercih edilmektedir. Klasik kepenk çeşidine göre daha farklı renk ve çeşide sahiptir. Uzun yıllar kullanılabilir ve deforme olmayan malzemeden üretilmiştir.

Otomatik Kepenk Güncel Fiyatları 2024

Aşağıdaki listelemede güncel olarak Mart 2024 Otomatik Kepenk örnek fiyat listesini bulabilirsiniz. Bu fiyatlar belirtilen standart ölçülere göre verilmiştir. Fiyatlarımızın güncellik tarihi Mart Nisan 2024 süresi içindir. Ürünler döviz bazlı olduğu için anlık kura göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden mutlaka Alendoor Satış Ekibine ulaşarak, anlık üretim fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 • 200×300 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 13.000 ₺ + KDV
 • 200×350 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 14.500 ₺ + KDV
 • 300×300 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 15.000 ₺ + KDV
 • 300×350 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 16.000 ₺ + KDV
 • 300×400 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 17.000 ₺ + KDV
 • 400×300 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 17.000 ₺ + KDV
 • 400×350 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 17.500 ₺ + KDV
 • 400×400 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 20.000 ₺ + KDV
 • 500×300 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 20.500 ₺ + KDV
 • 500×350 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 21.500 ₺ + KDV
 • 500×400 Otomatik Kepenk (Çelik Kepenk) : 24.000 ₺ + KDV

 • otomatik kepenk
  otomatik kepenk

  Profesyonel Hizmet

  Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

  otomatik kepenk

  Servis 7/24

  Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

  otomatik kepenk

  En İyi Fiyatlar

  Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

  Otomatik Kepenk Fiyatları: Metrekare Başına Maliyet Nasıl Hesaplanır?

  Otomatik kepenk sistemleri, iş yerleri ve evler için güvenlik ve konfor sağlayan önemli bir yatırımdır. Peki, otomatik kepenk fiyatları nasıl belirlenir ve metrekare başına maliyeti hesaplarken nelere dikkat etmelisiniz? Bu rehberimizde, otomatik kepenk sistemlerinin fiyatlandırılması hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklıyoruz.

  Otomatik Kepenk Metrekare Hesaplama

  Otomatik kepenk yaptıracağınız alanın en ve boy ölçüsünu içten içe alarak ölçülendiriyoruz. Akabinde çıkan sonuca göre Örneğin; Otomatik Çelik Kepenk takılacak alan eni 3 Metre, boy (yükseklik ise) 3 Metre olarak hesapladığımızda, burada çıkan ölçüye göre 3x3 olarak hesapladığımızda üretimimiz 9 m2 olarak hesaplanır. Bu hesaplama akabinde istenilen özellikler ve opsiyonlara göre fiyat hazırlanabilmektedir.

  Otomatik Kepenk Metrekare Hesaplamasını etkileyen faktörler;

 • Üretimde kullanınan çelik malzemenin (sac) et kalınlığı. Burada kullanılan lamellerin kalınlığı 0,7 mm , 0,8 mm, 0,9 mm, 1 cm olarak değişebilmektedir. Ne kadar çok kalınlık olursa fiyat ona göre değişiklik gösterecektir.

 • Ek olarak isteyeceğiniz özellikler. Çelik kepenklerin bir kısmı veya hepsi pencereli olarak üretilebilmektedir. Bunlar maliyeti değiştiren faktörlerdir.

 • Unutulmaması gereken en önemli faktörlerden biri de; çelik kepenk üretiminde boyut büyüdükçe yük artacağı için kullanılacak motorda değişiklik gösterecektir. Metrekare hesaplamalarında motorda dahildir. Bu yüzden büyük kepenklerde zincir aktarmalaı motorlar kullanılmaktadır.

 • Otomatik Kepenkler Nerede Kullanılır?

  Otomatik kepenler, kullanım alanı genişliği pek fazla olmayan sistemlerdir. Pencerelerde, kapılarda ve garajlarda kullanılabilirler. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bir sisteme sahiptirler.

  Otomatik Kepenk Fiyatları

 • Alen Door otomatik kepenk sistemleri Ankara bölgesi merkezli tüm Türkiye’de çalışan bir firmadır. Deneyimli personeli ve kaliteli ürünleri ile otomatik kepenk piyasasında önde gelen kurumlardandır. Alen Door firması müşteri hizmetlerini ön planda tutarak kaliteli hizmet vererek dayanıklı ve uygun fiyatlı otomatik kepenkleri müşterileri ile buluşturmaktadır.
 • Otomatik Kepenk Üretici Firma

  Ankara otomatik kepenk montajı kaliteli ve hızlı bir şekilde Alen Door firması aracılığı ile yapılabilir. Temiz çalışma ortamı hızlı ve çabuk personel ile dakikalar içinde otomatik kepenk sahibi olabilirsiniz. Kolay montaja sahip olan bu sistemler hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir.

  Şık ve estetik duran otomatik kepenk sistemleri bina ile bir bütün halinde görülmektedir. Eski kepenk sistemlerinden çok daha farklı olan ve kolay kullanıma sahip bu kepenkler kalitesi ile de fark yaratmaktadır.

  Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilecek bu kepenk sistemleri güvenlik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Güvenli olması ve estetik duruşu bu kepenk sistemlerinin her zaman tercih edilme nedenidir.

  Otomatik Kapı Sistemleri

  Nasıl Çalışıyoruz?

  Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

  01

  Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

  Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

  02

  Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

  Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

  03

  Uygulama ve Sonrası

  Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

  En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!

  etiket

  seksiyonel kapı

  ankara avukat

  https://ayboga.av.tr

  ankara evden eve nakliye

  non woven bags manufacturer

  ankara kira avukatı

  şahin ilgi

  otomatik kapı

  yükseköğretim hukuku

  best tattoo artist in miami