Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Yükleme Rampa ve Körük

Yükleme Rampa ve Körük Sistemleri

Yükleme rampası, mal ve sevkiyatın yapıldığı depo ve ambar gibi alanlarda çok büyük iş yükü hafifleten sistemlerdir. Yoğun yükleme ve boşaltma işlerinin olduğu yerlerde çok sık kullanılmaktadır.

yükleme rampası ve körük

Yükleme rampası mal alacak ya da bırakacak olan araç ile depo arasındaki boşluğu kapatır. Güvenli ve iş tasarrufu sağlayan bu sistemler aynı anda zamandan da tasarruf ettirir. Seviye ayarlama özelliği olan yükleme rampaları, sirkülasyonun yüksek olduğu tesislerde yükleme ve boşaltma alanlarında kullanılır. Bu alanlarda oluşabilecek yükseklik farkını güvenli bir şekilde ayarlamaya yardımcı olur.

Yükleme ya da boşaltma yapacak olan aracın o alanda güvenli bir şekilde durmasını sağlar. İş güvenliğinde kaza riskini en aza indirir. Yükleme rampası sistemlerinde kontrol panelleri ile rampanın yüksekliği ve eğimi ayarlanabilir.

yükleme rampası ve körük
yükleme rampası ve körük

Profesyonel Hizmet

Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

yükleme rampası ve körük

Servis 7/24

Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

yükleme rampası ve körük

En İyi Fiyatlar

Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

Yükleme Rampası Çeşitleri Nelerdir?

Mal bindirimi ya da indirimi yapılacak olan alanlarda yükleme rampası ayarlanması iş güvenliği açısından önemlidir. Bunun yanı sıra zamandan ve enerjiden de tasarruf ettirir. Yükleme rampaları, maliyeti azaltırken, güvenliği arttırmaktadır. Çeşitli ihtiyaca göre tasarlanan yükleme rampası çeşitleri dört farklı grupta incelenir.

Makaslı Rampalar

Çelik malzemeden üretilen makaslı rampalar kayma ve riskini önler. Yükleme ve boşaltma yaparken pratik kullanım sağlar. Yol ve araç arasındaki seviye farkını ortadan kaldırır ve güvenli bir iş ortamı sağlar.

Manuel Rampalar

Alüminyum ya da çelikten üretilen manuel rampalar kayma riskini tamamen kaldırır. 6000 kg kadar taşıma kapasitesine çıkabilir.

Menteşe Dilli Rampalar

Kullanımı son derece pratiktir. Menteşe dilli rampalar forklift ve transpalet gibi yükleme araçlarının kamyon ve tır kasalarına rahatça giresini sağlar. Yükleme işini önemli ölçüde kolaylaştırır ve iş gücünü en aza indirir. Zamandan tasarruf ettirir.

Teleskopik Dilli Rampalar

Teleskopik dilli rampalar istenilen eğim ve pozisyonda durabildiği için yükleme ve boşaltma kapasitesini en kolaya indirir. Standart yüklemeden çok karmaşık yükleme ve boşaltma için tasarlanmış rampalardır.

Yükleme Rampası

Yükleme rampası her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekillerde tasarlanmıştır. Aynı zamanda uygun fiyat ve kaliteli rampaları da bünyesinde bulunduran Alen Door Ankara bölgesi ve çevresine hizmet vermektedir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Nasıl Çalışıyoruz?

Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

01

Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

02

Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

03

Uygulama ve Sonrası

Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!

metal etiket

seksiyonel kapı

ankara ceza avukatı

ankara şehirlerarası nakliye

bez çanta

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı fiyatları

yükseköğretim hukuku

Miami Tattoo