Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı | Fiyatları

Son yıllarda çok fazla rağbet gören fotoselli kapı sistemleri binalara giriş çıkışı en çok rahatlatan kapılardır. Bina güvenliğinde en çok etkisi olan unsurdur.

fotoselli kapı

Bu kapı sistemleri boydan boya cam olarak yapılmış kenarları paslanmaz çelik ya da krom çerçeveden oluşan kapılardır. Fotoselli kapı nedir sorusu tüm bina sahiplerinin sorduğu sorulardandır. Fotoselli kapılar her binaya uygun olarak yapılabilen ve giriş çıkışı rahatlatan kapılardır. Otomatik olması ve sensörü ile fiziksel güç gerektirmez. Rahat ve konforlu kullanışının yanı sıra estetik duruşu ile de binalara uyum sağlar.

Otomatik kapı ya da kayar kapı olarak da bilinen bu kapıların üzerinde bir cisim algılama sensörü vardır. Fotosel olarak geçen bu cisim algılama sensörü fotodirençler ile çalışmaktadır.

fotoselli kapı
fotoselli kapı

Profesyonel Hizmet

Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

fotoselli kapı

Servis 7/24

Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

fotoselli kapı

En İyi Fiyatlar

Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

Fotoselli Kapı Sistemleri

Sensörlü olarak tasarlanan bu kapı sistemleri bir cismi belirli bir ağırlığa gelince algılar. Bu sensör algıladığı cismi kontrol paneline aktarır. Kontrol paneli kanat profillerini motoru kullanarak harekete geçirir ve kapı açılır duruma gelir. Fotoselli kapı çalışma sistemi tüm bu anlatılanları bir saniye gibi bir sürede gerçekleştirir. Genel olarak piyasada 160 kg ağırlığında tasarlanırlar. Her bir kanat ağırlığı bu nedenle ortalama 80 kg denk gelmektedir.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli kapı fiyatları bina sahipleri tarafından en çok sorgulanan şeydir. Fotoselli kapılar tek yöne veya çift yöne açılması ile bilinir. Bu unsurlar fotoselli kapı fiyatlarında değişikliğe sebep olmaktadır. Bunun dışında kapı boyutu, kullanılan malzemenin kalitesi ve aracı firma gibi farklı sebeplerle fiyat değişebilir.

Tek Kanatlı Fotoselli Kapı

Kısıtlı kullanım alanlarında kullanılan bu kapılar, tek yöne doğru kayar durumda olması nedeni ile tek yöne açılan fotoselli kapı olarak bilinmektedir.

TÇift Yöne Açılan Fotoselli Kapı

Sağa ve sola kendi sabitleri ya da mevcut cepheler üzerinde senkronize olarak kayarak açılan kapılardır. Çift yöne açılan fotoselli kapın simetrik duruşu ile de çok tercih edilmektedir. Açılırken sağa ve sola oluşan mesafeler ise uygulama zorluğu bulunmayan her türlü ortamda kullanılabilir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Nasıl Çalışıyoruz?

Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

01

Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

02

Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

03

Uygulama ve Sonrası

Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!

metal etiket

seksiyonel kapı

ankara ceza avukatı

ankara şehirlerarası nakliye

bez çanta

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı fiyatları

yükseköğretim hukuku

Miami Tattoo