Bizi Arayın! +90 312 394 07 64

Pzts - Cmts : 9am - 7pm

Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC kapı, fabrika ve depo alanlarının malzeme giriş çıkışının olduğu bölümlerde kullanılan kapılardır. Giriş ve çıkışın sürekli olduğu alanlarda çok sık ve hızlı açılıp kapanması nedeni ile kullanımı daha uygundur.

hızlı pvc kapı

Fabrika ve depo alanlarında çok sık rastlanan ve kolay açılıp kapanan hızlı PVC kapıların pek çok avantajı bulunmaktadır. Hızlı PVC kapı avantajları çoktur ve kolay kullanılabilir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Ucuza mal edilebilir. Tasarrufludur ve enerji sarfiyatını en aza düşürmektedir. Bakımı kolay ve servis ücreti düşüktür.

hızlı pvc kapı
hızlı pvc kapı

Profesyonel Hizmet

Tüm işleyişimiz kuralcı ve profesyoneldir.

hızlı pvc kapı

Servis 7/24

Satış sonrası tüm destek ihtiyaçlarınızda hemen yanınızdayız!

hızlı pvc kapı

En İyi Fiyatlar

Kaliteli uygulamalar, en iyi fiyat politikası ile sentezlenir!

Hızlı PVC Kapı Nerelerde Kullanılır?

Hızlı PVC kapı ya da hızlı branda kapı olarak da bilinen bu kapı sistemleri kolay açılabilir ve kapanabilir olması nedeni ile çok tercih edilmektedir. Özellikle fabrika ve depolarda, market ve mağazaların mal alım ve indirme yerlerinde kullanılmaktadır.

Kolay kullanımı ve pratik olması nedeni ile bu gibi yerlerde sıkça rastlanan bir kapı türüdür.

Hızlı Branda Kapı Çeşitleri

Hızlı branda kapı çeşitleri dört farklı gruba ayrılmışlardır. Her biri kullanışlı ve dayanıklı olan bu kapılar şu şekilde gruplandırılır;

Katlanır Branda Kapı Genelde çalışma trafiğinin çok olduğu alanlarda kullanılır. Katlanır branda kapı çok fonksiyonlu ve dayanıklı bir kapı çeşididir. Şeffaf Branda Kapı Uygun maliyetli ve şeffaf olması nedeni ile çok tercih edilmektedir. Cam gibi görünmesi nedeni ile de çok sık kullanılan şeffaf branda kapı sistemleri uzun yıllar deforme olmaz. Sarmal branda Kapı Kullanıldığı alanda hem iç hem de dış mekanda da kullanılan bu kapılar hijyen açısından çok sık tercih edilir. Sarmal branda kapı çok fonksiyonlu ve güvenilir kapı çeşitlerindendir.

Hızlı PVC Kapı Fiyatları

Hızlı PVC kapı fiyatları piyasada en uygun fiyatlı kapı sistemleridir. Ucuza ve az maliyete sahip olunan bu kapı çeşitleri Alen Door firması kapı sistemleri ile güvenilir ve uygun fiyata bulunabilir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Nasıl Çalışıyoruz?

Tüm işleyişimiz, tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünlerimizin kalitesi için yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyeti için de yapılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek öncelikli hedefimizdir. En iyisi ALEN, bildiğiniz kalite ve daha fazlası...

01

Bize Ulaşın "Otomatik Kapı"

Google aramalarından bize ulaşın ve uzman ekibimiz ile keşif ve görüşme tarihini belirleyin.

02

Keşif, Projelendirme ve Fiyatlandırma

Ekibimiz en uygun projelendirme çalışması yaparak, en iyi fiyatları size sunar.

03

Uygulama ve Sonrası

Uygulama yapılacak alanın estetik yapısını bozmadan, montaj işlemi yapılır. Sonrasında ALEN garantisi hep sizinle.

En iyi Otomatik Kapı Fiyatları için Bizi Arayın!

metal etiket

seksiyonel kapı

ankara ceza avukatı

ankara şehirlerarası nakliye

bez çanta

ankara boşanma avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı fiyatları

yükseköğretim hukuku

Miami Tattoo